Home » ADVANCED-İLERİ DÜZEY İNGİLİZCE #6 – PERFECT TENSES | present perfect tense คือ | การออกแบบเว็บไซต์ด้วยตนเอง

ADVANCED-İLERİ DÜZEY İNGİLİZCE #6 – PERFECT TENSES | present perfect tense คือ | การออกแบบเว็บไซต์ด้วยตนเอง

ADVANCED-İLERİ DÜZEY İNGİLİZCE #6 – PERFECT TENSES|เรียนรู้การออกแบบเว็บไซต์ออนไลน์ที่บ้าน.

[button color=”primary” size=”small” link=”#” icon=”” target=”false” nofollow=”false”]ชมวิดีโอด้านล่าง[/button]

See also  ติว ระเบียบสำนักนายกรัฐมนตรีว่าด้วยงานสารบรรณ (ฉบับที่4 update) พ.ศ. 2564 | ระบบ ใบ สํา คั ญ

สามารถดูข้อมูลที่เป็นประโยชน์เพิ่มเติมได้ที่นี่: Nataviguides.com/learn-to-make-a-website

รูปภาพที่เกี่ยวข้องกับหมวดหมู่ ADVANCED-İLERİ DÜZEY İNGİLİZCE #6 – PERFECT TENSES.

ADVANCED-İLERİ DÜZEY İNGİLİZCE #6 - PERFECT TENSES

ADVANCED-İLERİ DÜZEY İNGİLİZCE #6 – PERFECT TENSES


ข้อมูลที่เกี่ยวข้องกับหัวข้อ present perfect tense คือ

สวัสดีนักเรียนที่รัก ในวิดีโอนี้ เราอยู่กับซีรีส์ ADVANCED ENGLISH ของเรา ความต่อเนื่องของซีรีส์ ADVANCED ENGLISH ของเราจะมีให้สำหรับสมาชิก “Fk Fan” ของเราเท่านั้น แขกของเราในวันนี้คือ PERFECT TENSES แต่เป็นแบบพื้นฐาน สนุกกับการเรียน ลิงค์ที่เกี่ยวข้อง : -WHATSAPP – -TELEGRAM- -DISCORD- ติดต่อเรา; fklanguagegroup@gmail.com www.instagram.com/fklanguage www.facebook.com/fklanguage www.twitter.com/fk_language www.fklanguage.com เพลย์ลิสต์สำหรับผู้ที่ต้องการเรียนรู้ภาษาอังกฤษจากศูนย์: หัวข้อนี้เป็นการแนะนำภาษาอังกฤษในทันที

See also  'ประกันสังคม'แก้ไขระเบียบประกันตนมาตรา 33 เป็น 39/TOUKENSOGOOD | ระเบียบประกันสังคม

>>https://nataviguides.com/ เราหวังว่าข้อมูลนี้จะมีคุณค่าอย่างยิ่งสำหรับคุณ ขอบคุณมากที่รับชม.

เนื้อหาเกี่ยวข้องกับหัวข้อpresent perfect tense คือ.

#ADVANCEDİLERİ #DÜZEY #İNGİLİZCE #PERFECT #TENSES

See also  หลักการภาษีหัก ณ ที่จ่าย | วิธีการหักภาษี ณ ที่จ่าย

ingilizce dersleri,ingilizce,ingilizce a1,ingilizce aksan,ingilizce altyazılı dizi,ingilizce arabesk,ingilizce altyazı,b seviye ingilizce,ingilizce çizgi film,ingilizce cümle,english,can,may,must,should,could,would,will,a1,a2,b1,b2,c1,c2,dil öğrenmek,ingilizce öğren,ingilizce müzik,ingilizce film,ingilizce dizi,ingilizce harfler,ingilizce aylar,ingilizce sayılar,fercan,ingilizce öğreniyorum,yök dil,erasmus,edatlar,prepositions,in,on,at,sıfırdan ingilizce

ADVANCED-İLERİ DÜZEY İNGİLİZCE #6 – PERFECT TENSES

present perfect tense คือ.

46 thoughts on “ADVANCED-İLERİ DÜZEY İNGİLİZCE #6 – PERFECT TENSES | present perfect tense คือ | การออกแบบเว็บไซต์ด้วยตนเอง”

 1. hocam bugün sınav olduk present perfect ve past simple ile ilgili. Öğretmen daha biz fiillerin 3. halini öğrenemeden sınav yapıyor, sonrada niye yapamıyorsunuz diyor. hadi onu geçtim, sınav 15 soruluktu, sadece 11 ve 12 ' yi yapabilmiştim, (go) sonra öğretmen, ya çocuklar siz 15 soruyu yapamazsınız sadece ilk 10 soruyu yapın. ÇILDIRDIM!

 2. Bu adamın ne kadar kaliteli bir öğretmen olduğunu öğrenmek istiyorsanız tek yapmanız gereken herhangi bir konu anlatımını dinlemeden önce başka birinden izleyin ve daha sonra fercan hocanın videosunu açıp izleyin. Aradaki farkı görünce teşekkür etmeden duramayacaksınız. Seni seviyoruz hocam.

 3. Sen ankaralisin bence (ilk kez izliyorum ve süper anlatim şekli. Üstelik kısa videolar müq) soru çözüm videosu var mi kanalda? umarım vardır ona bakicam simdi :3

 4. Hocam şu '' has/have been Ving'' biraz kafamı karıştırdı. Benim bildiğim -makta , mekte anlamlarını vermekteydi. ''had been Ving'' ise -mekteydi , maktaydi şeklindeydi. Şimdi konu anlatım içerisinde ''has/have been Ving'' yerine ''was/were Ving'' kullanabilirsiniz demiştiniz. Onun yerine ''had been Ving'' yordu anlamını vermek açısından diğerine göre daha mantıklı olmaz mı ?

  Demek istediğimi örnek ile de belirteyim:

  I'm sleeping. (uyuyorum)
  I have been sleeping for two days. (iki gündür uyumaktayım)

  I was sleeping. (uyuyordum)
  I had been sleeping for two days. (iki gündür uyumaktaydım)

  Verdiğim örneklerin çevirileri ve kullanımları doğru mudur hocam?

 5. Hocam sizden bir istekte bulunacağım. İngilizcede aynı anlamda olan kelimeler mesela maybe, perhaps, might. bu kelimeleri çeviriye yazınca hepsinin anlamını ''belki'' olarak gösteriyor. bu kelimelerin cümleye ne gibi anlamlar kattığını, nasıl farklılıklar yarattığını ele alan bir video yapabilir misiniz? Sadece bu kelime için değil böyle olan kelimeler var. Bunları ele alan videoların çok faydalı olacağını düşünüyorum. Böyle bir başlığa da el atarsanız çok minnettar kalırım.

Leave a Reply

Your email address will not be published.